weer

Wisselvallig Paasweekend in Zeewolde

ZEEWOLDE - Het is vandaag Goede Vrijdag en dat betekent dat het Paasweekend voor de deur staat. Moeten we rekening houden met regen tijdens de Paasdagen, of wordt het droog en zonnig?

Vandaag verloopt overwegend bewolkt, er is slechts af en toe ruimte voor de zon. Vooral in de avond valt er af en toe wat lichte regen. Er staat een matige wind uit het zuidwesten. De temperatuur komt niet verder dan 11°C.

Zaterdag is er wat meer ruimte voor de zon. Opnieuw kan er vanaf het einde van de middag af en toe lichte regen vallen. De temperatuur gaat in de lift naar 15°C, maar de zuidwestenwind blijft matig.

Weerbericht door Florian Polak Pasen 2026
Weerbericht door Florian Polak Pasen 2026

Zondag kan er vooral in de ochtend een enkele regenbui over Zeewolde trekken. In de middag wordt het droog en komt het zonnetje er steeds vaker bij. De matige wind draait naar het westen. Het kwik komt uit op 13°C, wat heel normaal is voor deze tijd van het jaar.

Maandag start met veel ruimte voor de zon. In de middag wordt het bewolkt, maar het blijft wel gewoon droog. Met 12°C doen we een klein stapje terug qua temperatuur. De wind neemt wel flink af.

Vanaf dinsdag schijnt de zon vaak en gaat de temperatuur omhoog naar 15-17°C. Vanaf vrijdag lijkt de wisselvalligheid weer toe te nemen en dan gaat de temperatuur ook omlaag richting 10°C.