Nieuws Zeewolde

Samen zingen brengt kerken opnieuw samen tijdens geslaagde sing-in

De herinnering aan het gezamenlijke zingen tijdens het 40-jarig bestaan van Zeewolde kwam zaterdagavond 14 maart weer helemaal tot leven.

In de kerk vond een sing-in plaats waarbij muziek, samenzang en ontmoeting samenkwamen in een warme en vertrouwde sfeer. Er werd weer terug gedacht aan de bijzondere kerkdienst op 2 juni 2024. Toen werd op het evenemententerrein, in een grote tent, een gezamenlijke dienst gehouden waarbij alle kerken in Zeewolde vertegenwoordigd waren.

De muzikale begeleiding werd destijds verzorgd door een band die was samengesteld uit muzikanten uit verschillende kerken.

Een deel van de band die zingt
Foto: Jan te Rietstap

Diezelfde band stond ook deze avond weer klaar om de samenzang te begeleiden. Vanuit de verschillende kerken waren liederen aangedragen, waardoor een gevarieerd programma ontstond met bekende en geliefde liederen. Dat zorgde voor een herkenbare en verbindende sfeer, waarin velen uit volle borst meezongen.

De opkomst en de enthousiaste reacties lieten zien dat die opzet meer dan geslaagd was.

Meer foto's van Jan te Rietstap op onze Facebookpagina