Het opleidingsorkest van de AMVZ is de afgelopen tijd flink gegroeid en telt inmiddels 21 enthousiaste leden. Het orkest staat onder leiding van Catharina Keekstra en repeteert van 18.45 tot 19.45 uur. Het is vooral bedoeld voor beginners en herintreders die samen muziek willen maken en speelmogelijkheden willen verkennen.
Aansluitend repeteert de Flevofanfare van 20.00 tot 22.00 uur onder leiding van dirigent Marten Miedema. Ook dit orkest blijft groeien, zowel in ledenaantal als op muzikaal niveau.
De open repetitie wordt gehouden in het schoolgebouw van RSG De Levant aan de Horsterweg 192 in Zeewolde. De avond is geschikt voor jong en oud, met een minimumleeftijd van 8 jaar. Aanmelden is niet nodig. Belangstellenden kunnen gewoon binnenlopen en meedoen.
Bezoekers wordt gevraagd de auto te parkeren op het parkeerterrein van Tennisvereniging De Punt. Meer informatie is te vinden via www.amvz.net

085-0640737