In deze fase speelde Wolderwijd/DYZLE collectief sterk. In dit sterke collectieve optreden was er met name een opvallend rol voor Timon Vonk, die uiteindelijk zelfs op drie treffers zou eindigen.
Even had Huizen een korte opleving maar de rust werd bereikt met een 10-5 voorsprong voor Wolderwijd/DYZLE. Hoe anders was de tweede helft. Met de instructie dat concentratie na rust belangrijk zou zijn, leek het beste er bij Wolderwijd/DYZLE af. Door een gebrek aan concentratie slaagden de Huizenaren er in de achterstand zelfs terug te brengen tot 11-10 met nog zeven minuten te spelen, maar met 2 Zeewolder doelpunten in een minuut was de weerstand gebroken en kon Wolderwijd/DYZLE met een gerust hart de wedstrijd uitspelen tot 14-11 en konden de twee punten verdiend worden bijgeschreven.
Volgende week reist Wolderwijd/DYZLE af naar Haarlem waar aangetreden moet worden tegen Aurora dat de eerste wedstrijd met verlies afsloot tegen EKVA uit Almere.
Doelpuntenmakers Wolderwijd/DYZLE: Jan Hoekstra (4), Timon Vonk (3), Anneleen Links (2),Maarten Bolt, Marijke Meetsma, Matthijs Mulder, Rick Bultman en Jouke Engelsman

085-0640737