Met Grand Café De Buren hopen wijkzorgorganisatie Coloriet en haar vrijwilligers een buurtfunctie te kunnen vervullen. Jongere en oudere Zeewoldenaren kunnen hier vanaf volgende week maandag te gast voor een hapje en een drankje, maar zeker ook een spelletje en een praatje.
Deze week worden er alvast enkele promoactiviteiten georganiseerd. “Zo kunnen mensen kennis komen maken met ons”, vertelt medewerker Trudy de Jong. “Woensdagmorgen vanaf 10.15 kan er weer bewogen worden en woensdagmiddag kunnen mensen komen breien, haken en borduren.”
“Mijn zus heeft mij meegenomen”, vertelt één van de bezoekers. “Leuk, want we mogen meteen aan de slag met het beschilderen van een steen.” Wanneer morgen de coronamaatregelen worden versoepeld, kan Coloriet haar bezoekers ook wat te eten en te drinken aanbieden.