112 Zeewolde

Slachtoffer van mishandeling blijkt niet het enige slachtoffer

Na een eerder politiebericht over een circulerende video waarin een jongen in Zeewolde werd mishandeld, is er opnieuw een soortgelijke video opgedoken.

In de eerste video, ingezien door de redactie van LOZ, is te zien hoe een jongen wordt gedwongen om te knielen en vervolgens herhaaldelijk in het gezicht wordt geslagen en gekleineerd. Dit incident vond plaats in de buurt van de witte brug aan de Eikenlaan in Zeewolde, aldus de politie. De verdachte, een 14-jarige jongen, werd op maandagochtend 3 februari thuis aangehouden.

Ook in de tweede video, die eveneens door de redactie is bekeken, is een slachtoffer zichtbaar. 

persoon in het gras die mishandeld is
afbeelding ter illustratie

De beelden tonen hoe het slachtoffer herhaaldelijk de bosjes wordt ingeduwd en mishandeld door dezelfde dader als in de eerste video. Mishandeling is een strafbaar feit, evenals het dwingen van iemand tot vernederende handelingen

Mogelijk meer slachtoffers

De politie sluit niet uit dat er meer slachtoffers of getuigen in Zeewolde zijn. Ben jij slachtoffer of getuige van dit soort incidenten? Meld dit dan bij de politie via 0900-8844 of anoniem via Meld Misdaad Anoniem.Je kan bij mishandeling aangifte doen. Als je net mishandeld bent en de dader is nog in de buurt, bel dan het alarmnummer 112. De politie komt dan naar je toe en kijkt wat er moet gebeuren. 

Advertentie